Sídlo společnosti Novoměstská 3, Brno – Řečkovice 621 00
Telefon

Stěhování firem

Stěhování firem BrnoJako profesionální stěhovací firma máme dlouholeté zkušenosti nejen se stěhováním kanceláří, skladů, archivů, komerčních prostor ale i velkých či malých firem. Stěhování firmy je pak kapitola sama o sobě. Každá firma má totiž svá specifika. Některé jsou zaměřeny na výrobu, takže se kromě kanceláří stěhují sklady, výrobní linky, dílny, těžké stroje a šatny. U jiných firem je stěhování o něco snazší, protože je potřeba přestěhovat například jen kanceláře. Kanceláře však kromě nábytku obsahují velmi drahou a křehkou kancelářskou techniku (počítače, monitory, kopírky, tiskárny) a archivy s důležitými informacemi. V neposlední řadě se v kancelářích firem setkáváme i s těžkými trezory.

Jak přestěhovat firmu?

Stěhování firmy je mnohem komplikovanější než stěhování domácnosti a je tedy důležité nic nezanedbat. Doporučujeme nestěhovat firmu svépomocí, ale přizvat si na pomoc profesionální stěhováky. Stěhování může totiž značně omezit provoz vaší firmy, což může vést k finančním ztrátám. Když stěhujeme firmu, je pro nás velmi důležité, abychom stěhováním co nejméně narušili její plynulý provoz, a tak se nejdřív vše pečlivě naplánuje.

Jak probíhá stěhování firmy?

  • Stěhování každé firmy je opravdu velmi individuální, proto je vhodné si nejdříve pozvat našeho technika. Technik si vše prohlédne a navrhne vhodný postup při stěhování. Někdy se například s klienty domluvíme tak, že si část věcí, jako jsou například různé dokumenty, přestěhují svépomocí, a o zbytek se postaráme my.
  • Po bezplatné konzultaci s technikem vám navrhneme plán stěhování, který bude vytvořen tak, aby co nejméně narušil provoz vaší firmy. U některých firem je vhodné stěhování po etapách v průběhu několika dní.
  • Ve stěhovacím plánu bude určeno, kolik aut a stěhováků bude v termín stěhování k dispozici. Stanoví se také, co všechno se bude stěhovat a zda bude potřeba vyklízení. Podle toho se připraví přepravky a obalový materiál (poskytujeme je zdarma). Pokud by bylo součástí stěhování i vyklízení, zajistí se přistavení kontejneru na odpad.
  • Stěhování firem BrnoV neposlední řadě se také určí, jestli se budou stěhovat těžká břemena, jako jsou například těžké stroje, montážní linky nebo trezory.
  • V den stěhování přijedou na domluvenou adresu stěhovací vozidla společně s týmem stěhováků. Protože je vše již předem domluvené, naši stěhováci si přivezou všechny potřebné nástroje ke stěhování. Stěhování může začít. Stěhováci váš nábytek zabezpečí a obalí ochrannými fóliemi, případně jej rozmontují na menší části. Kancelářská technika se převáží zvlášť, aby nedošlo k jejímu poškození.
  • V případě, že je součástí stěhování i výrobní linka, naši stěhováci ji v případě potřeby opatrně rozloží na menší části a označí, aby se dala jednoduše složit zpátky.
  • Po převozu na místo stěhování veškeré vybavení zase složí a rozmístí dle vašeho přání.
  • Vzniklý odpad a obalové materiály po stěhování se odvezou pro následné ekologické zpracování.

Kdy nejlépe stěhovat firmu?

Dobře víme, že jakékoliv omezení nebo zastavení provozu firmy může znamenat značnou finanční ztrátu. Není pro nás tedy problém zrealizovat stěhování vaší firmy o víkendu nebo o svátcích a to bez příplatku.

Jak zajistit hladký průběh stěhování firmy?

Ať už se vaše firma nachází v centru města nebo v odlehlém areálu, je velmi důležité v první řadě zajistit dostatečný parkovací prostor pro stěhovací vozy. Pokud vaše firma sídlí v části města, kde je parkování komplikované, bude vhodné zajistit patřičná povolení k vjezdu a parkování. Tato parkovací místa pak označte cedulkami s nápisem „stěhování“. Doporučujeme také předem zajistit přístup do všech prostor týkajících se stěhování a informovat zaměstnance.

Jaká je cena za stěhování firmy

Ceny za stěhování firmy jsou velmi indiviuální. Kontaktujte nás ohledně bezplatné konzultace a náš technik určí cenu dle náročnosti stěhování a vyklízení. Stanovená cena je vždy konečná a nepřekvapí vás žádné příplatky.

Prohlédněte si také náš aktuální ceník stěhování.