Sídlo společnosti Novoměstská 3, Brno – Řečkovice 621 00
Telefon

Stěhování kanceláří

Stěhování kanceláří Brno

Ať už stěhujete svoje kanceláře pouze v rámci budovy nebo do jiného města, je dobré se obrátit na profesionály. Jsme brněnská stěhovací firma a jednou z našich specializací je stěhování firem a kanceláří. Protože jsme firma s dlouholetou tradicí, zkušenými zaměstnanci a disponujeme všemi potřebnými nástroji a pomůckami, nic nás nezaskočí. Naši silní stěhováci si poradí i s těžkými břemeny, jako jsou například trezory nebo velká a těžká kancelářská technika v podobě profesionálních tiskáren a kopírek. Jsme si vědomi toho, že věci v kancelářích jsou obvykle velmi drahé a křehké. Při stěhování kancelářské techniky postupujeme s velkou opatrností a citem. Přestěhujeme pro vás nejen kanceláře, ale máme i dostatek prostředků a zkušeností na to, abychom přestěhovali třeba i celou administrativní budovu nebo firmu.

Jak probíhá stěhování kanceláří?

  • Stěhování kanceláří BrnoNejdříve se na místo stěhování přijede podívat náš technik, který určí ideální postup a rozsah potřebných prací. Tato konzultace je zcela zdarma.
  • Domluvíte se s námi na ceně stěhování a na termínu. Cena stěhování je vždy konečná a nepřekvapíme vás žádnými přirážkami. Stěhujeme i o svátcích a o víkendech a to bez příplatku. Můžete si tedy vybrat termín, který neomezí provoz vaší kanceláře.
  • V den stěhování přijede stěhovací auto spolu s předem určeným počtem stěhováků. Stěhováci si s sebou přivezou všechny vhodné nástroje a stěhovací techniku. Po domluvě vám rádi zdarma zapůjčíme krabice. Demontáž a obalení nábytku je samozřejmostí, která je zdarma. Protože víme, že kancelářská technika je velmi drahá a křehká, převážíme ji zvlášť.
  • Pokud je potřeba některé části kanceláří vyklidit, postaráme se o vyklizeníekologickou likvidaci vzniklého odpadu.
  • V nových kancelářích složíme nábytek a rozmístíme vše dle vašeho přání.

Co stěhujeme

  • Kancelářskou techniku (počítače, kopírky, tiskárny, …)
  • Těžká břemena (trezory, profesionální kopírky, kovové skříně, …)
  • Kancelářský nábytek (stoly, židle, skříně, …)
  • Archivy (šanony, knihovny, …)

Jaká je cena za stěhování kanceláří

Cena se odvíjí dle rozsahu prací. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte. Prohlédněte si také náš aktuální ceník stěhování.