Sídlo společnosti Novoměstská 3, Brno – Řečkovice 621 00
Telefon

Stěhování těžkých břemen

Když stěhujete firmu, obvykle se to neobejde bez stěhování těžkých břemen. Jak by se těžké břemeno vlastně dalo definovat? Je to věc, která váží více než 100kg a manipulace s ní je náročná. Tyto věci bývají nejen velmi těžké, ale často i velmi drahé, protože se v případě stěhování firem může jednat o výrobní strojevybavení dílen nebo trezory. V některých případech se dokonce stěhuje po částech celá výrobní linka.

Stěhování trezoru BrnoStěhování trezorů

Protože trezory většinou obsahují velmi hodnotné věci, musí při stěhování zůstat plné. Na tuto skutečnost berou naši stěhováci při manipulací s trezorem ohled a jsou na to i speciálně proškolováni. Na rozdíl od konkurence si troufneme na stěhování trezorů za mimořádně náročných podmínek.

Stěhování výrobních linek a těžkých strojů

Transport těchto nákladných zařízení nebývá snadný. V některých případech se dají stroje stěhovat vcelku, jindy je zase potřeba je rozložit na menší části. To se děje většinou v případě výrobních linek, u kterých dbáme, aby všechny díly byly přehledně označeny a šly pak bez problémů složit do původního stavu.

Jak probíhá stěhování těžkých břemenStěhování trezorů Brno

Naše stěhovací firma dokáže přestěhovat prakticky jakékoliv těžké břemeno a to až do 5 tun váhy.

  • Vše začne bezplatnou konzultací s naším technikem a obhlídkou. Poté se zvolí vhodná trasa stěhování, nástroje a adekvátní vůz k jeho přepravě.
  • V den stěhování si s vámi ještě vše potvrdíme a vy už se nemusíte o nic starat. Přivezeme si všechny potřebné nástroje k přepravě.
  • Stěhování těžkých břemen děláme samostatně, nebo v rámci stěhování bytů či stěhování firem.

Kolik stojí přeprava těžkého břemene?Stěhování těžkého břemene

Cena je počítána jako násobek váhy břemene v kilogramech a počtu úkonů. (váha v kg x počet úkonů = suma v Kč)

  • Za břemeno se považuje věc o hmotnosti 100 kg a více (trezor, stroj, atd.)
  • Úkonem se rozumí nakládka/vykládka, 1 x patro, 1 x 15 metrů nesení břemene.

Máte zájem o individuální konzultaci a cenovou kalkulaci? Kontaktujte nás!