Sídlo společnosti Novoměstská 3, Brno – Řečkovice 621 00
Telefon

Vyklízení nemovitostí

Jsme opravdu všestranná stěhovací firma, kromě rychlého a bezpečného přestěhování dokážeme zajistit také vyklízení nemovitostí v Brně a okolí. Ať už se jedná o vyklízení nemovitosti (dům, byt, garáž, firma, …) nebo vyklízení pozůstalosti, vždy jde o náročnou a špinavou práci. S námi ale na vyklízení nejste sami. Poradíme si i s vyklízením těžkých břemenekologickou likvidací veškerého odpadu. Díky letité praxi a zkušenému týmu stěhováků s profesionálním vybavením dokážeme vše vyklidit velmi rychle a levně.

Vyklízení BrnoProč vyklízet s námi

  • Zajistíme ekologicky šetrnou likvidaci vyklizeného odpadu a přistavení kontejneru na odpad
  • Dohodnutá cena za vyklízení je vždy konečná, nepřipočítáváme žádné příplatky
  • Ušetříte své zdraví, čas i peníze
  • Jsme pojištěni – případné škody jsou hrazeny z pojistky
  • Rádi vám pomůžeme vyklidit nemovitost kdekoliv v ČR nebo v zahraničí
  • Máme prostorné vozy a speciální pomůcky
  • Zvládáme i drobné bourací práce
  • Garantujeme diskrétní a citlivý přístup při vyklízení
  • Jsme k dispozici i o víkendech a svátcích (bez navýšení ceny)

Vyklízení bytů

Nezáleží na tom, v jakém patře se byt nachází, nebo jestli chcete vyklidit pouze jednu místnost. Poradíme si dokonce i s těžkými břemeny jako je například klavír, nebo trezor. Postaráme se také o ekologicky šetrnou likvidaci odpadu z vyklízení včetně elektrospotřebičů.

Vyklízení domů

Rodinné domy jsou velmi často domovem pro několik generací. Není pak neobvyklé, že je dům zaplněn věcmi od půdy až po sklep. Sami v takovéto situaci nevíte, kde vlastně začít, a když už se do vyklízení domu pustíte, tak vám to zabere veškerý volný čas. V takových případech se ještě navíc vystavujete riziku úrazu při stěhování velkých a těžkých věcí. Ušetřete svůj čas a zdraví, obraťte se na naši vyklízecí firmu a naši zkušení stěhováci se o vše rychle postarají.

Vyklízení sklepů BrnoVyklízení sklepů

Sklepy jsou v každém domě velmi specifické. Většinou se totiž jedná o stísněnější prostory, které obsahují technologické zázemí domu (kotle, potrubí, …). Tyto místnosti se vyskytují pod domem, což se vyznačuje vyšší vlhkostí a nižšími teplotami. Lidé zde často odkládají odpad, který má být spálen nebo zlikvidován. K tomu všemu navíc většinou do sklepů vedou příkré a úzké schody, což jejich vyklízení úplně neusnadňuje. Díky naší dlouholeté praxi a profesionálnímu vybavení si dokážeme s vyklízením sklepa velmi rychle poradit, což se projeví na velmi příznivé ceně za vyklízení.

Vyklízení půdy

Pokud vlastníte rodinný dům, je půda většinou místo, kde se odkládají věci, které se chystáte ještě někdy použít. Mnohdy se na věci uložené na půdě však v průběhu let zapomene nebo jsou prostě zaskládány dalšími věcmi. S fenoménem přeplněné půdy se velmi často setkáváme například při vyklízení pozůstalostí. Naše vyklízecí firma vám vyklízení půdy ráda usnadní. Pomůžeme vám věci vyklidit a roztřídit. Postaráme se také o odvoz a ekologickou recyklaci vzniklého odpadu.

Vyklízení skladů

Sklady jsou většinou místa, které využívají firmy nebo organizace k uskladnění věcí různého charakteru. Může se jednat o zboží, nebo výrobní materiál. Část uskladněných věcí se po delší době stane nepoužitelnou a vzniká tak odpad, který je potřeba zlikvidovat. Pomůžeme vám s vyklizením skladu a zařídíme i případné přestěhování věcí do skladu nového a ekologickou likvidaci odpadu.

Ceny vyklízení nemovitostí

Prohlédněte si aktuální ceník vyklízení nemovitostí.